Tag Heuer rokaspulksteņi ir labi ieeļļots mehānisms

tag heuer rokaspulksteņi

Cik gan daudz faktoru veido augstas klases rokaspulksteņus? Vēstures līkloči, kas kaldinājuši zīmola pamatus un horoloģijas mākslas meistari, kas vienmēr ir gatavi atklāt kaut ko jaunu un turpināt attīstību. Ražošanas vieta un jaunākās tehnoloģijas, mehānisma katra sīkāka detaļa, apdares veids un labākie materiāli, tam visam jāsaslēdzas harmoniskā mijiedarbībā, lai mēs ieraudzītu gala rezultātu, kādu to pazīstam. Tag Heuer ir lielisks paraugs, kā šāda sarežģīta sistēma var darboties nevainojami.

Vislabākais materiāls veido vislabāko produktu, tāpēc te arī neliels ieskats tajā, kas veido jūsu iecienīto rokaspulksteni. Izvēlēties tev palīdzēs chrono.lv vai sazinies ar pieredzējušu speciālistu (info@chrono.lv,  +371 27711177).

            Tag Heuer materiāli

  • Āda. Zīmols izmanto vislabāko teļa un krokodila ādu, kas iegūta tikai no saimniecībās audzētiem dzīvniekiem. Tā ir griezta, šūta un apstrādāta tikai ar augsti kvalificētu amatnieku rokām. Āda tiek testēta līdz pat 5000 reižu, lai pārliecinātos, ka tā var izturēt visu no smagas svīšanas, līdz karstai saulei un sausumam, jebkura veida berzei ar apģērbu un mētāšanai pa rokassomiņu. Tomēr valkāšanas procesā tā nav pavisam pasargāta no pārmaiņām, tā kā tas ir dabīgs materiāls, tādēļ pret to ir jāizturas ar īpašu rūpību.
  • Nerūsējošs tērauds. Visi Tag Heuer rokaspulksteņi ir izgatavoti ar 316L nerūsējošā tērauda apvalku, kas ir visaizsargājošākais materiāls, kāds pieejams. No šī paša tērauda izgatavo ķirurģiskus instrumentus, jo šis materiāls ir īpaši izturīgs un neoksidējas. Īpašs kausēšanas process padara to ļoti spēcīgu un bez magnētiskām īpašībām, un zemais oglekļa saturs veido to īpaši izturīgu pret koroziju no skābēm. Katram rokaspulkstenim tiek veikti 60 kvalitātes testi, tostarp ūdens un triecienizturības pirms tas tiek atzīts par pabeigtu.
  • Safīra kristāls. Visos zīmola pulksteņos ir iestrādāts safīra kristāls, kas ir visizturīgākais kristāls. Tas ir dabiski augošs un otra visizturīgākā viela uz planētas, tikai dimants ir spējīgs to saskrāpēt. Tag Heuer safīra kristāls tiek veidots no safīra dārgakmens un alumīnija oksīda kristalizācijas sajaukuma. Gala rezultāts ir skaists, bet vēl svarīgāk, tas ir gandrīz neiznīcināms.

Zelts. Tag Heuer pārnes “zelta standartu” nākamajā līmenī. Prestižākajos modeļos tiek izmantots 18 karātu zelts, kas ir gan skaists, gan pietiekami spēcīgs, lai izturētu visu, ko valkātājs tam liks. Šis zīmols ir arī RJC (Responsible Jewellery Council) loceklis, kas nozīmē apņemšanos veicināt ētikas, cilvēku un sociālo tiesību ievērošanu un vides aizsardzības praksi zelta ieguves jomā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *