Retāk pieminētas lietas, kas jāzina, izvēloties vannu

vannasVanna daudziem no mums šķiet pašsaprotams santehnikas veids, kas sastopamas ļoti daudzos mājokļos. To izmantojam gan, lai relaksētos pēc garas darba dienas, gan arī, lai parūpētos par higiēnu ikdienā. Tiesa, attīstoties ražotāju piedāvājumam, vannu daudzveidība pēdējos gados ir ievērojami paplašinājusies, tādēļ pircējiem nav tik viegli izvēlēties īsto modeli, kuru pirkt. Šajā rakstā esam apkopojuši vairākus retāk pieminētus faktorus, kurus vajadzētu ņemt vērā, pērkot vannu.

Jaucējkrāna atrašanās vieta

Tas, kurā vannas istabas daļā atrodas jaucējkrāns, tiešā veidā ietekmē to, kur tiks novietota vanna. Tāpat jāpievērš uzmanība arī krāna novietojumam, lai saprastu, kādas formas vanna ir labāk piemērota Tavām vajadzībām. Pievērs uzmanību tam, lai, lietojot vannu, Tev nebūtu neērti jāliecas vai jākāpj pāri uz otru pusi, lai tikai aiztaisītu ūdens krānu. Jaucējkrāns var atrasties gan vannas galā, gan arī pa vidu vai malā, atkarībā no telpas plānojuma.

Vannas izmērs un tīrīšana

Lielas stūra vannas ir ērtas un elegantas, taču ne praktiskas no tīrīšanas viedokļa. Tas nozīmē, ka Tev būs jāliecas pāri visai vannai vai pat jākāpj tajā iekšā, lai iztīrītu visas malas un iekšpusi. Neizklausās patīkami, vai ne? Vienīgais ērtākais risinājums varētu būt klasiskā taisnstūra vanna vai stūra vanna, kurai divas malas atrodas pie sienas.

Brīvi stāvošā vanna kā alternatīva

Ja telpā ir pietiekami daudz vietas, noderīga alternatīva būs brīvi stāvošā vanna, kuru, protams, var nolikt ne tikai telpas centrā, bet arī stūrī, vai arī, diagonālā veidā, pašā stūrī atstājot vietu, piemēram, nelielam galdiņam, uz kura nolikt vannas piederumus.

Pārliecinies, ka vannu var ienest mājoklī

Atšķirībā no mēbelēm, kuras iespējams iegādāties izjauktā veidā un pēc tam salikt, kad tās atvestas uz mājokli, vannu veselā veidā nāksies ienest vai nu pa durvīm, vai arī iecelt pa logu. Pirms iegādājies vannu savam mājoklim, noteikti pārliecinies, ka durvis vai logi ir pietiekami plaši.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *