Vakances un darbs Liepājā – uzsāc savu interneta biznesu

darbs Liepājā

Dalder.lv ir unikāls projekts pasaules līmenī, kas pilda klasisko sludinājumu funkciju, bet tajā pašā laikā ir arī e-komercijas platforma. Lapas lietotāji sludinājumus var ievietot gan izmantojot automatizētu XML failu risinājumu vai manuālu ievadīšanas veidu. Kā viena no lielākajām portāla priekšrocībām ir tā ērtais, pārdomātais dizains, kas ir būtiski progresīvāks un mūsdienīgāks kā konkurentiem, kā arī lokalizācijas iespējas. Lietotājiem tiek piedāvātas gan labi zināmas funkcijas, gan ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē inovatīvas funkcijas. Attīstītāju izpēte un tirgus analīze pierādīja, ka Dalder.lv platformas efektīvi izstrādātie problēmu risinājumi reklāmas izvietošanā, lokalizācijā, apstrādē, efektivitātē un sasniedzamība, ātri iegūs lietotāju uzmanību un tie ļaus portālu izmantot vēl nebijušā līmenī.

Dalder.lv pievienotā vērtība un atšķirības

Lokalizācija – niansēts administratīvs dalījums

Līdz šim Latvijā cits sludinājumu portāls vai platforma nav tik detalizēti administratīvi nodalījis informāciju, jo turpmāk katram novadam, pilsētai un pilsētas rajonam, būs pieejama sava virtuālā afiša, t.sk. arī, piemēram, sadaļa darbs Liepājā. Tas palīdzēs uzzināt aktuālāko informāciju tuvāk mājām. Republikas pilsētām pieejams arī pilsētu rajonu dalījums, turklāt novadiem – pagastu.

Kā strādā platformas biznesa modelis

Dalder.lv uzbūve un arī biznesa modelis atšķir to no pārējiem tirgus spēlētājiem, jo lielākā daļa sludinājumu sektora tirgus spēlētāju pašlaik iekasē maksu par apjomīgākas informācijas ievietošanu, savukārt, dalder.lv uzskata, ka informācijai ir jābūt bez maksas un brīvi pieejamai. Pie tam, papildus tiek piedāvāti rīki, kā ar sludinājumiem un mārketinga instrumentiem nopelnīt. Ja nepieciešami darbinieki, tad ļoti precīzi iespējams runāt ar konkrētā reģiona iedzīvotājiem un sludinājumi darbam Liepājā sniegs lielāku atdevi.

Atšķirībā no visiem pārējiem tirgū pieejamajiem sludinājumu portāliem, dalder.lv piedāvā ne tikai ievietot bezmaksas sludinājumus, bet arī izmantot portālu mārketinga vajadzībām – piemēram:

  • pārdodamajām precēm vai pakalpojumiem piešķirt digitālus kuponus, dodot atlaides;
  • iespējams pārdot preci vai pakalpojumu kā dāvanu;
  • veidot kolektīvās iepirkšanās akcijas.

Šīs mārketinga aktivitātes iespējams izmantot, maksājot 2-3 reizes mazāk, kā parasti. Dalder.lv veidotāji un attīstītāji ir pārliecināti, ka šis formāts mainīs veidu, kā preces un pakalpojumus pārdot un reklamēt internetā.

Mikro web lapa

Loģiski, ka mūsdienās atrašanās digitālā vidē uzņēmumiem ir obligāts nosacījums. Maziem un vidējiem uzņēmumu, kuriem līdzekļi neļauj izstrādāt pašiem savu mājaslapu vai ieguldīt līdzekļus tās attīstībā, dalder.lv piedāvā attīstīties digitālajā vidē kopā. Kā? Ar Dalder atbalstu, iespējams izveidot bezmaksas mājaslapu, kas precīzi mērķauditorijai parādīs uzņēmuma piedāvājumu. Visas sadaļas būs iespējams savienot, tāpēc arī mājas lapa varēs aizvest tieši uz sludinājumiem darbam Liepājā vai otrādi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *