Izvēlies pareizo virsmatraci

virsmatračiVairums virsmatraču veidoti, lai nodrošinātu papildu komfortu gulēšanas laikā, kā arī, lai pasargātu mūs no putekļu ērcītēm un citām sīkām daļiņām, kas var izraisīt alerģijas. Virsmatracis ir krietni plānāks par klasisko matraci un tiek klāts tam virsū.

Aplūkojot veikalos un internetā pieejamos virsmatraču variantus, ir svarīgi saprast, ka virsmatrači nav tie paši, kas matraču pārsegi. Šie plānie pārklāji paredzēti papildu higiēnas nodrošināšanai, kā arī rūpējas par to, lai apakšā esošais matracis un virsmatracis, ja tāds ir, ilgāk kalpotu.

Mēs saprotam, ka gadījumos, kad esošais gultas matracis jau sācis izrādīt nokalpošanas pazīmes, ne vienmēr ir iespējams iegādāties pilnīgi jaunu matraci, tādēļ virsmatracis var būt laba izvēle, kas palīdz ietaupīt un vienlaikus arī uzlabo miega kvalitāti. Lūk, kas jāņem vērā, izvēloties virsmatraci:

  • Nosaki pieļaujamo budžetu. Virsmatraču cenas variē no aptuveni 50 līdz pat 350 un vairāk eiro. Kā redzams, atšķirība ir diezgan liela, tādēļ padomā, vai esi gatavs ieguldīt vairākus simtus eiro precē, kas neaizstās īsto matraci, bet būs tikai kā papildinājums tam.
  • Noskaidro, kāds biezums Tev nepieciešams. Virsmatrači ir plānāki par klasiskajiem matračiem, parasti vidēji līdz 7 cm. Daži materiāli, piemēram, Memory putas, var uztvert ķermeņa siltumu, tādēļ, ja Tev nepatīk gulēt pārāk siltā gultā un Tu ātri sakarsti, ieteicams izvēlēties vieglāku un plānāku materiālu. Atceries, ka, pērkot palagu ar gumiju, ir jāraugās, lai tas spētu sniegties pāri visām kārtām uz aizāķētos aiz lielā matrača, tādēļ var gadīties, ka, papildinot gultu ar virsmatraci, nāksies iegādāties jaunus palagus.
  • Izvērtē savas vajadzības. Iegādāties virsmatraci internetā būs daudz vienkāršāk, jo varēsi ērti izlasīt visus preču aprakstus, salīdzināt cenas, ražotājus un materiālus, bet pēc tam nesteidzīgi pieņemt lēmumu. Piemēram, ja meklē virsmatraci muguras atbalstam, Memory putu vai lateksa pildījums būs laba izvēle. Ņem vērā, ka matraču un virsmatraču pildījumu mūsdienās ir ļoti daudz, tai skaitā, kokosa šķiedra, Memory putas, putu poliuretāns, spalvas un citi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *