Kuras ir labākās galda spēles pieagušajiem?

galda spēles pieaugušajiemLai gan varētu šķist, ka galda spēles ir paredzētas tikai maziem bērniem, tā noteikti nav. Arvien vairāk cilvēku izvēlas pavadīt vakarus draugu lokā, spēlējot dažāda veida galda spēles. Tā ir lieliska iespēja, kā atslēgties no ikdienas rutīnas, pabūt kopā ar sev mīļiem cilvēkiem, kā arī paasināt prātu un uzzināt daudzas lietas. Ar galda spēļu palīdzību iespējams arī daudz vairāk uzzināt par saviem draugiem.

Ja tev vēl nav nevienas galda spēles pieaugušajiem, tad noteikti ir vērts iegādāties kādu no tām. Mūsdienās to piedāvājuma klāsts ir ļoti plašs, un katrs varēs atrast tieši savai gaumei piemērotāko galda spēli.

Monopols

Lai gan varētu šķist, ka šī ir ļoti sena spēle, tomēr ļoti daudzi cilvēki vēl nav izmēģinājuši šāda veida spēli. Un viņi  noteikti daudz ir palaiduši garām, jo Monopols ir lieliska spēle, kas ļauj pavadīt laiku kopā ar saviem mīļajiem cilvēkiem.

Mūsdienās arī Monopola spēle ir attīstījusies un ir iespējams iegādāties Monopola elektronisko versiju, ar bankas kartēm. Tā būs jauna spēles pieredze, kas patiks ikvienam. Šajā spēlē vairs nav papīra nauda, bet tikai bankas kartes. Monopolu iespējams spēlēt 2-4 cilvēkiem.

Katanas ieceļotāji

Arī šī spēle ir ļoti populāra starp pieaugušajiem. Tā ir lieliska iespēja pakustināt savas pelēkās šūniņas un pieņemt stratēģiski nozīmīgus lēmumus. Katana ir teiksmaina valsts, kas minēta senajās kartēs. Spēles dalībnieki ir kolonizatori, kuru uzdevums ir uzbūvēt savas pavalstis.

Lai varētu šāda veida pavalstis uzbūvēt ir nepieciešams tirgoties ar materiāliem. Šeit noteikti nepieciešams pieņemt stratēģiski nozīmīgus lēmumus, lai pieņemtu lēmumus, kas aiznesīs līdz uzvarai.

Sabotieri

Arī šī kāršu spēle būs piemērota pieaugušo kompānijām. Šīs spēles laikā zeltrači cenšas izcelt dārgumus, savukārt sabotieri traucē viņiem to izdarīt. Spēles laikā trīs līdz desmit spēlētāji tēlo kalnraču rūķus, tomēr dažiem no šiem spēlētājiem iekrīt sabotiera kārts, kas nozīmē, ka viņiem nepieciešams traucēt čaklos rūķus.

Pats interesantākais ir tas, ka to visu nepieciešams darīt ar lielu viltību, lai spēlētāji nesaprastu, kurš no dalībniekiem ir sabotieris. Spēlētāju skaits šajā spēlē ir 3-10.

Šīs ir spēles, kuras noteikti iespējams spēlēt arī pieaugušajiem. Galda spēles ir lielisks veids, kā pavadīt garos rudens un ziemas vakarus, tāpēc šis noteikti ir noderīgs pirkums, ko iegādāties, lai varētu izbaudīt vakarus kopā ar saviem draugiem. Visas šīs spēles cilvēki izmanto gan ballītēs, gan arī korporatīvos pasākumos.

Ja nezini, ko lai uzdāvina kādam cilvēkam svētkos ir nepieciešams padomāt, varbūt viņš priecātos, ja uzdāvinātu kādu no šāda veida spēlēm. Galda spēles pieaugušajiem ļauj jautri pavadīt laiku, kā arī izglīto. Tas ir lielisks veids, kā produktīvi pavadīt laiku kopā ar tuvajiem!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *