Īstā dāvana vīriešiem – vienmēr izaicinājums

īstā dāvana vīriešiem

Iepriecināt vīrieti svētkos var būt īsts izaicinājums, īpaši tad, ja īsti nav skaidrs, kas viņam patīk vai arī visu, ko vēlas atļaujas iegādāties sev pats. Reizēm īstā dāvana vīriešiem var novest pat pie izmisuma. Nav ne jausmas pat uz kuru pusi skatīties. Tētis, kura vienīgais hobijs ir skatīties ziņas vai vīrs, kurš nekad nezina, ko grib, brālis, kurš visu sev nopircis pats; kā lai atrod viņiem ko īpašu, kas viņiem patiktu un sagādātu prieku?

Dāvana vīriešiem – piedzīvojums džentlmeņu stilā

Ja Tavam vīrietim nepatīk ikdienā pavadīt ilgu laiku pie spoguļa, tomēr viņš vēlas izskatīties labi un tas sagādā prieku arī Tev, apsver iespēju uzdāvināt savam vīrietim dāvanu karti uz vīriešu friziersalonu jeb “barber shop”, kur viņš tiks ne vien nofrizēts pēc jaunākajām modes tendencēm, bet tiks pie iespējas arī sakopt bārdu un šajā vīrišķīgajā un smalkajā iestādē izbaudīt arī glāzi viskija vai kāda kokteiļa, kas ļaus pilnībā izbaudīt atmosfēru un atvilkt elpu kādā īpašā dienā. Ja nezini, kur šādus salonus atrast, tad ieskaties portālā dalder.lv, tur atrodami visi friziersaloni, kuros iespējams iegādātie dāvanu kartes.

Dāvana vīriešiem, kuriem patīk ekstrēmā atpūta un adrenalīns

Daudzi vīrieši iedvesmu atrod visekstrēmākajās lietās un ja reiz tā ir, kāpēc nesniegt viņam iespēju to izbaudīt arī svētkos. Uzdāvini viņam lēcienu ar gumiju vai arī lidojumu ar deltaplānu. Tiem, kam patīk ātrums, patiks arī brauciens ar kartingiem vai kvadricikliem. Ja tas ir kāds no ģimenes vīriešiem, vai arī zini, ka viņa otrā pusīte arī ciena šādas atrakcijas, daudzās no šīm vietām iespējams uzreiz iegādāties dāvanu diviem vai visai ģimenei. Braucienu ar kartingu noteikti izbaudīs ne vien vīrietis, bet arī draudzene un pat bērni, kas spēj izprast šo braucamo.

Dāvana vīriešiem, kuriem patīk atjautības spēles

Tavam vīrietim ir plaša draugu kompānija, kurai loģiskā domāšana ir stiprā puse? Viņi noteikti novērtēs kādu no daudzajām izlaušanās spēlēm jeb kvesta istabām. Tās ir ar dažādākajām tematikām, kas atbilst katra interesēm. Īsais laiks kurā jāpieveic uzdevumi uzdzīs arī adrenalīna devu un piedzīvojumu garu vēl ilgam laikam.

Ja nezini, kā iepriecināt savu vīrieti, tad piedzīvojums varētu būt īstā lieta un iespējams kāds no tiem varētu kļūt pat par viņa jauno hobiju vai vismaz ikgadēju tradīciju, kurā var pievienoties ne tikai ģimene, bet arī draugi. Ne vienmēr dāvanām jābūt paliekošām un materiālām, reizēm atmiņas ir labākais, ko varat sniegt saviem mīļajiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *