3 iemesli, kādēļ iepirkties interneta veikalā 220.lv

iepirkties interneta veikals 220.lvIepirkšanās internetā ir populāra visā pasaulē, turklāt arvien vairāk cilvēku izvēlas daudzas preces iegādāties tieši šādā veidā, nevis, dodoties uz veikaliem. Tajā pašā laikā joprojām ir tāda sabiedrības daļa, kas dažādu iemeslu dēļ vēl nav to izmēģinājuši. Jājautā – kādēļ? Pie mums, Latvijā, nr.1 e-veikals ir 220.lv. Un ir 3 svarīgi iemesli, kādēļ tieši tev vajadzētu to izmēģināt (ja vēl to neesi izdarījis).

  1. Tas ir ērti. Saprotams, ka ne visiem iepirkšanās ir sirdslieta. Un ne katram tai atliek pietiekami daudz laika. Taču, ko darīt, ja ir nepieciešams iegādāties, piemēram, jaunu ledusskapi? Tā vietā, lai stundām ilgi staigātu no viena veikala uz otru, stāvētu rindās un pavadītu nogurdinošu dienu, tu vari jebkurā laikā ienākt 220.lv (iet uz interneta veikals 220.lv) un apskatīt plašo ledusskapju piedāvājumu, nesteidzīgi izpētīt visus modeļus, palasīt atsauksmes un salīdzināt parametrus, lai izvēlētos tieši to, kurš tev der vislabāk. Turklāt tev nav jāsatraucas par to, kā tu preci saņemsi, jo ir pieejamas vairākas preču piegādes iespējas. Preces iespējams bez maksas saņemt 220.lv veikalā uz vietas, taču tikpat labi vari izvēlēties saņemšanu tuvākajā Latvijas pasta nodaļā, Circle K degvielas uzpildes stacijā, Omniva pakomātā, DPD Pickup saņemšanas vietās, kā arī, protams, ar piegādi mājās. Piegādes maksu redzēsi, noformējot pasūtījumu.
  2. Tas ir izdevīgi.lv lepojas ar izdevīgām cenām dažādām precēm, papildus piedāvājot arī dažādas akcijas un atlaides gan pašām precēm, gan piegādei. Tāpat interneta veikals konkrētām precēm garantē labāko cenu, nodrošinot to, ka, ja atradīsi citur šādu pašu preci lētāk, 220.lv kompensēs tev cenas starpību.
  3. Tas ir droši. Iepirkšanās internetā nekad nav bijusi tik droša! Drošus pirkumus garantē SSL sertifikāts, kas ir pasaulē zināms un atzīts. Tāpat 220.lv neuzkrāj savienojuma datus ar citām maksājumu sistēmām. Un, ja pasūtīsi preci, taču tev tā tomēr nepatiks, 14 dienu laikā bez problēmām varēsi to atgriezt un saņemt samaksāto naudu atpakaļ. Tas ir tik vienkārši!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *