Sludinājumi Rīgas reģionā

Kāpēc visi izmanto ss.com? Nav alternatīvu? Jāteic, ka sludinājumu caurskatīšana ir visai ierasta ikdienas parādība un rīdzinieki tos šķirsta brīvos vaļas brīžos, braucot sabiedriskajā transportā vai gaidot pieturā. Kāds cits sludinājumus pārskata, kad pēc darba pārrodas mājās, un tad var sākties vairāku stundu sērfošana sludinājumu portālos. Viens mēģina pārdot, cits – atrast izdevīgāko piedāvājumu.Par alternatīvām runājot, kā vēsta jaunākie tirgus pētījumi, ss.com parādījusies sīva un nopietna konkurence – jaunā reklāmas platforma dalder.lv. Kā izrādās, jaunais sludinājumu portāls pārspēj ss vairākos aspektos. Tas ir moderns un inovatīvs. Tajā ne vien ir smalkāka un niansētāka filtrēšanas sistēma un iedalījums kategorijās, bet standarta sludinājumus ikviens lietotājs var publicēt bez maksas.

Taču tas nav viss, ko var piedāvāt jaunais reklāmas portāls. Lietotājiem tiek sniegti bonusi, kurus citos portālos nevar saņemt pat par samaksu. Tāda, piemēram, ir iebūvētās mājas lapas funkcija. Lai cik arī mājas lapas dārgi neizmaksātu, dalder.lv katrs lietotājs tiek pie savējās – tā organiski iekļaujas pašā sludinājumu portālā. Sludinājumi Rīgas reģionā ir paši meklētākie, un tieši par to arī būs šis raksts.

Mans sludinājums Rīgā – eksperiments dalder.lv

Arī es vēlējos par pārliecināties, ka sludinājumu nišā dalder.lv būtu izvēle Nr.1,  tādēļ veicu eksperimentu un piereģistrējos kā jaunais dalder.lv lietotājs. Par to saņēmu 50 EUR, kas tika pievienoti manam digitālajam maciņam. Šo naudu varēju izmantot pēc pašas ieskatiem reklāmas vajadzībām. Visu gan neizlietoju, vēl palikuši 40 EUR, un varēšu turpināt publicēt vēl reklāmas, kad radīsies jauna vajadzība.

Kā jau minēju – visi sludinājumi ir bez maksas. Taču par nelielu papildus samaksu, kas veido vien 10% no ierastajiem šāda veida mārketinga aktivitāšu izdevumiem, izmantoju iespēju izcelt sludinājumu un dažas dienas tam piešķirt VIP statusu. Mans mērķis bija pavisam vienkāršs – vēlējos izīrēt vecmāmiņas dzīvokli Āgenskalnā.

Kopš viņa pārcēlās uz dzīvi mūsu ģimenes mājā, vēlējāmies, lai tukšais īpašums nestu peļņu nevis zaudējumus. Pārdot arī nevēlējāmies. Galu galā – tas varēja kļūt par mūsu pasīvo ienākumu avotu un iespēju spert pirmo soli nekustamo īpašumu biznesā. Lai lielāka būtu mūsu peļņa, protams, vislabāk, ja arī par sludinājumu nav jātērē papildus līdzekļi. Par eksperimentu pastāstīšu turpinājumā.

Pārdomāts reģionālais iedalījums

Lai kāda arī nebūtu kategorija, kurā lietotājs meklē produktu vai pakalpojumu dalder.lv, to iespējams darīt ļoti ērtā veidā, pateicoties reģionālajam iedalījumam. Ne vien meklēšanas teritorija Rīga jānorāda katrā atsevišķajā iedaļā, ik reizi no jauna apliecinot, ka minētais pakalpojums interesē tieši tur, bet jau no paša sākuma visām kategorijām var uzstādīt Rīgu kā lokācijas vietu meklējumiem.

To iespējams izdarīt lapas augšējā kreisajā stūrī, spiežot uz vārda “Vieta”. Tad iespējams izvēlēties kādu no Latvijas lielākajām pilsētām vai novadiem saviem meklējumiem. Rīdziniekam diez vai aktuāli būtu apskatīt, kas piedāvā datora remontu Daugavpilī – lai cik lielisks arī nebūtu serviss, rīdzinieks visticamāk labāk izvēlēsies savu datoru aiznest kādam vietējam meistaram.

Meklējumu sākumā, teritorijas vietā norādot Rīgu, nav nepieciešams caurskatīt lieki sludinājumus, kas nemaz nav piemēroti. Tas meklēšanas procesu dara daudz ērtāku un pārdomātāku. Uzreiz visās vēlamajās kategorijās var aplūkot lokācijas vietai atbilstošu piedāvājumu. Tas, lūk, ir pirmais aspekts, ko ievēroju un ko novērtēju. Jo publicējot sludinājumu, arī man būtiski bija saprast, kā potenciālais īrnieks to atradīs.

Autorizētu atsauksmju bāze jeb droša iepirkšanās

Ja nekustamie īpašumi nudien nākotnē kļūtu par manu darbības sfēru, kā es pēc iespējas labāk varētu pārliecināt potenciālos īrniekus, ka mans piedāvājums ir drošs un nenāksies vilties? Kā noskaidroju, dalder.lv uzticamību palīdz sasniegt ar atsauksmju funkciju. Man kā pārdevējai, reģistrējoties portālā, automātiski tika izveidota mājas lapa jeb personīgais profils. 

Tas vizuāli līdzinās jebkuram sociālo tīklu profilam – varēju ievietot fotogrāfiju, kurā skaidri saskatāmi manas sejas panti, kā arī fona attēlā izvēlēties, manuprāt, atbilstošu attēlu – šajā gadījumā izvēlējos vecmāmiņas mājas fotogrāfiju no ārpuses. Galu galā – tieši tas ir tas, ko vēlējos piedāvāt. 

 Turpmāk ikviens, kas ar mani sazinās vai izveido sadarbību, var ierakstīt manā mājas lapā, kas organiski iekļaujas dalder.lv dizainā, savu atsauksmi – cik biju laipna un atsaucīga vai varbūt tieši pretēji. Pat ja saruna noris tikai pa telefonu un netiek sarunāta klātienes tikšanās, arī tādā gadījumā kāds potenciālais pircējs var pievienot savu viedokli.

Šīs atsauksmes ir pats labākais veids, kā jauniem potenciālajiem klientiem parādīt, ka vērts izvēlēties manu sludinājumu un izveidot sadarbību. Sludinājumi Rīgā parasti nepiedāvāja šādu funkciju citos sludinājumu portālos, un tad beigās sanāk situācija, kuru tautā mēdz dēvēt par iegādātu kaķi maisā.

Atsauksmes dalder.lv var ierakstīt ikviens autorizēts lietotājs pie jebkura privātpersonas vārda un uzvārda vai uzņēmuma nosaukuma, kuriem izveidoti profili jeb kas publicējuši kādu sludinājumu. Šo iespēju ir vērts izmantot, jo tādā veidā Latvijā var veicināt drošas iepirkšanās kultūru. Dalder.lv varētu kļūt par plašāko atsauksmju uzskaites bāzi Latvijā, tāds kā drošas iepirkšanās Lursoft klientam saprotamā valodā.

Sludinājumi Rīgā – kāpēc dalder.lv?

Tas bija galvenais jautājums, ar kuru sāku savu eksperimentu, izvietojot īres sludinājumu par vecmāmiņas Āgenskalna dzīvokli. Vēl bez tā, ka sludinājumu varēju publicēt bez maksas, man tika izveidota personīgā mājas lapa portāla ietvaros un piekļuve atsauksmju bāzei, kas tikai palīdz vairot manu autoritāti un uzticamību kā pārdevējai. 

Kā jau uzvēru – novērtēju arī niansēto reģionālo iedalījumu, kas palīdz meklēt daudz ērtāk nepieciešamo manā reģionā. Sludinājumi Rīgā, protams, ir biezākā skaitā un pamēģināju tāpēc izcelšanu, par to samaksāju vien pāris desmitus centu. Sludinājuma izcelšana izmaksā 0,50 EUR. Savukārt, VIP statusu – sludinājuma izvietošanu pirmajā rindā – var izmantot maksimāli uz mēnesi. 

Es šo funkciju izmēģināšanas nolūkos izmantoju. Galu galā dalder.lv man piešķīra 50 EUR kā jaunam lietotājam un vēlējos tos izmantot. VIP statusu izvēlējos uz 7 dienām jeb nedēļu – par to samaksāju 5 EUR. Un šajā laikā atradu savu īrnieku. Varbūt tā ir veiksme – taču tieši tik ātri atrisinājās šis jautājums.

Mēs sazinājāmies tiešsaistes čatā turpat dalder.lv. Vienlaikus atrodoties tiešsaistē, abas puses var sarakstīties tāpat kā tas ir jebkurā citā sociālo tīklu platformā. Ja kāda no pusēm nav online, ziņu var izlasīt vēlāk, atkal pieslēdzoties portālam. Nekādu zvanu vai e-pastu. Par klātienes apskati vienojāmies šajā čatā. Arī es varēju apskatīt iespējamā īrnieka profilu – vārdu, uzvārdu, fotogrāfiju.

Jāteic, ka šāda atklātība un caurspīdīgums, palīdz vienkārši šo cilvēka profilu atrast arī Facebook. Un man kā izīrētājai noteikti bija svarīgi pārliecināties, ka dzīvoklis nonāks labās rokās. Apskatot īrnieces profilu arī Facebook, varēju pārliecināties, ka ielaidīšu kārtīgu meiteni, kura jau pabeigusi augstskolu un kuras Newsfeed apliecina, ka viņas intereses ir saprātīgas. 

Noteikti nebūtu vēlējusies, piemēram, ielaist kādu, kas publicē stāstus par to, cik ļoti mīl anarhiju, nekārtību vai profila bildēs visās būtu alkohola pudeles vai cigaretes. Un šāds profils dalder.lv ļoti vienkārši ļauj atrast cilvēku arī citos sociālajos tīklos. Manuprāt, tas ir pozitīvi no abām pusēm. Kā izrādās, arī īrniece mani bija atradusi Facebook, jo kā nekā – gribas dzīvot arī pie patīkama saimnieka.

Labākie sludinājumi Rīgā – dalder.lv 

Kopumā tieši tāds ir mans gala slēdziens par dalder.lv. Esmu pārliecinājusies, ka šī jaunā reklāmas alternatīva ir daudzkārt spēcīgāka un pārliecinošāka par šobrīd tautā iecienītākajiem portāliem. Kā zināms, digitālā attīstība nestāv uz vietas. Lai arī kā neliktos, ka pārmaiņas nebūs un viss būs kā bijis un līdera pozīcijas vienmēr saglabāsies noteiktās rokās, tomēr vara nekad ilgstoši nekoncentrējas vienā vietā.

Tāpat tas arī notiek reklāmas un sludinājumu pasaulē. Ja esošie portāli neiet līdzi laikam, neuzlabo savas mājas lapas, tad priekšā aizsteidzas jauni prāti un citas inovatīvas idejas, kas piedāvā ko labāku – to, ko vecie portāli nevar sniegt. Esmu secinājusi, ka rīdzinieki ir pelnījuši modernāku un labāku platformu reklāmai un sludinājumiem, jo šobrīd populārākās vietnes nebūt nav pats izmeklētākais, ko tirgus realitātē piedāvā.

Ja arī tu vēlies publicēt sludinājumu Rīgā vai arī atrast kādu preci vai pakalpojumu Rīgas reģionā, iesaku ieskatīties dalder.lv, izmantot portāla sniegtās priekšrocības. Ticu, ka pamazām nomainot savus ikdienas sludinājumu ievietošanas un caurskatīšanas paradumus, pamazām saredzēsim pārmaiņas un arvien vairāk novērtēsim dalder.lv uzlabojumus. 

Kad nobaudīts kas garšīgāks vai pamēģināts kas modernāks un vienkāršāk lietojams, mēs vairs nevēlamies atgriezties pie novecojušā vai mazāk garšīgā. Un starp visiem sludinājumu portāliem, manuprāt, dalder.lv nudien ir pats garšīgākais. Iesaku pamēģināt!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *