Rūpniecisko šujmašīnu presser mutes ātrums šujmašīnu presser kājām overloku šūšanas mašīna atlaides presser P50 Rūpniecisko šujmašīnu presser mutes ātrums šujmašīnu presser kājām overloku šūšanas mašīna atlaides presser P50 Rūpniecisko šujmašīnu presser mutes ātrums šujmašīnu presser kājām overloku šūšanas mašīna atlaides presser P50 Rūpniecisko šujmašīnu presser mutes ātrums šujmašīnu presser kājām overloku šūšanas mašīna atlaides presser P50 Rūpniecisko šujmašīnu presser mutes ātrums šujmašīnu presser kājām overloku šūšanas mašīna atlaides presser P50

Rūpniecisko šujmašīnu presser mutes ātrums šujmašīnu presser kājām overloku šūšanas mašīna atlaides presser P50

€0.70
Pieejams
t693

Preci: P50
Mehāniskās Konfigurācija: Dzīvoklis-Gulta
Modeļa Numurs: šūšanas daļas
Barības Mehānisms: Ejot Kājām
Dūrienu Veidošanos: Lock Stitch
Stāvoklis: JAUNS
Zīmola Nosaukums: fu chao
Veids: Rūpniecisko Šujmašīnu

 • Rūpniecisko Šujmašīnu - ātrgaitas šujmašīnu presser kājām lockstitch mašīna, atlaides, atlaides presser kājām P50

  Tērauda Ražošana Izturīgs

  Aizkaru 10 , vairāk atvieglojumu pirkumu

  Svars : 17g / tikai

  Mēs varam piegādāt visvairāk šujmašīnu rezerves daļas un vitrīna ir tikai neliela daļa.Ja jums ir nepieciešams vairāk,lūdzu, informējiet mūs, kodēšana, lai apstiprinātu cenu. Vai ir kaut kas, kas jums jādara, Ķīnā, jums var arī atstāt ziņu ar mums un mēs darīsim visu iespējamo, lai jums palīdzētu. Kungs Chen Fuchao izstrādā pirmo abrazīvā josta fobric mašīna Ķīnā 1983. gadā. Līdz 12 gadiem, uzkrājot un attīstību, zīmols parādījās 1995. gadā. Ar pastāvīgu inovāciju un izaugsmi nākamajos gados, plašu daudzveidīgu sērijas produkti ir izveidojies,bruģējot ceļu uz attīstību šūšanas daļas nozarē. Mūsu uzņēmums novirzīta pavisam jaunu vizuālo tēlu sistēma, perfekta kvalitāte un pakalpojumu 2011. gadā, lai veicinātu zīmolu pūles un korporatīvo kultūru.

  sākt

  beigas

  Tagi: P50, preses mašīna, mašīna smidzinātājs, Lēti p50, Augstas Kvalitātes preses mašīna, Ķīna mašīna smidzinātājs Piegādātāju.

 • Recenzijas (1)

  • Jonatah28

   excellent

  Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti