15-Pack Daļas # PTA2426 OEM # EX-100R Pozi-Lock Konektori Pozi-pieskarieties 18-24 Ga. 15-Pack Daļas # PTA2426 OEM # EX-100R Pozi-Lock Konektori Pozi-pieskarieties 18-24 Ga. 15-Pack Daļas # PTA2426 OEM # EX-100R Pozi-Lock Konektori Pozi-pieskarieties 18-24 Ga. 15-Pack Daļas # PTA2426 OEM # EX-100R Pozi-Lock Konektori Pozi-pieskarieties 18-24 Ga.

15-Pack Daļas # PTA2426 OEM # EX-100R Pozi-Lock Konektori Pozi-pieskarieties 18-24 Ga.

€24.84
Pieejams
t645

Pieteikums: Pozi-pieskarieties ātrajiem
Vienuma Tips: Pagrieziena Signāla Gaismu
Zīmola Nosaukums: OMHOL

 • 15-Pack Daļas # PTA2426 OEM # EX-100R Pozi-Lock Konektori 18-24 Ga.

  Pozi-Produktu savienotāji palīdzēs padarīt jūsu elektriskie savienojumi ātri, viegli un ticami, bez savienojumiem, lodēšanas vai netīrs lentes. Tikai sloksnes jūsu savītas stieples, ievietojiet tos savienotāji , un tad ar roku pievelciet — vadu gali saņemt bloķēts, starp pretējās konusa formas, lai izveidotu ūdens, netīrumiem, vibrāciju un siltuma necaurlaidīgs korpuss.

  Pozi-Lock ir 600 15 paciņu SARKANĀ 18-24 Ga. savienotāji, piegādā neiesaiņotā veidā, nevar blistera iepakojums, kā parādīts attēlā.

  Jūs saņemsiet spēcīgu, zemu pretestību elektrisko savienojumu, un jūs varat atkārtoti izmantot savienotāji pārāk!! Tās nav nepieciešams gofrētu.

  Savienotāji simpily roku pievelciet. Elektrisko savienotāju, kas atbilst vajadzībām, OEM ir šodien, un ir tik labi, tas ir vienreizēji. Patiesi ātrs savienotājs 21. gadsimtā.

  Pirms Pozi-Produktiem, kas Nav Cemme Savienotāji ierašanās 1997. gadā, lielākā daļa elektriskus, vadu savienotāji, muca savienotāji un cemme savienotāji kopumā visi bija cemme savienotāji. Elektriskie savienojumi, muca savienotāji, stieples savienotāji un cemme savienotāji visu nepieciešamo smashing metāla pār diviem vadu galiem, un ceram, ka tā notika.

  Pozi-Produktu izdomāts labāks veids, lai izveidotu savienojumu vadi ar to līnija nav cemme savienotāji. Atšķirībā no cemme tips vadu savienotāji, muca savienotāji & elektriskus, Pozi-Produktiem, kas Nav Cemme Savienotāji nav vajadzīgi instrumenti, lai izveidotu savienojumu vadi. Pozi-Produktiem, kas Nav Cemme Savienotāji nav vibrēt zaudēt, jo lielākā daļa elektriskus, vadu savienotāji, muca savienotāji un cemme savienotāji mēdz darīt.

  Tagi: Toptip.lv, Toptip.lv, iepirkšanās tiešsaistē, Automobiļu, Telefoni Un Piederumi, Datori Un Elektronika, modes, Skaistums & Veselība, Mājas & Dārzs, Rotaļlietas Un Sporta, Kāzas & Notikumi.

 • Recenzijas (2)

  Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti