LCR EAR Metru Mega328 Ciparu Combo Tranzistors Testeri Diožu Triode inductor Kapacitāte pretestība MOS/PNP/NPN + Testa klipu LCR EAR Metru Mega328 Ciparu Combo Tranzistors Testeri Diožu Triode inductor Kapacitāte pretestība MOS/PNP/NPN + Testa klipu LCR EAR Metru Mega328 Ciparu Combo Tranzistors Testeri Diožu Triode inductor Kapacitāte pretestība MOS/PNP/NPN + Testa klipu LCR EAR Metru Mega328 Ciparu Combo Tranzistors Testeri Diožu Triode inductor Kapacitāte pretestība MOS/PNP/NPN + Testa klipu LCR EAR Metru Mega328 Ciparu Combo Tranzistors Testeri Diožu Triode inductor Kapacitāte pretestība MOS/PNP/NPN + Testa klipu LCR EAR Metru Mega328 Ciparu Combo Tranzistors Testeri Diožu Triode inductor Kapacitāte pretestība MOS/PNP/NPN + Testa klipu

LCR EAR Metru Mega328 Ciparu Combo Tranzistors Testeri Diožu Triode inductor Kapacitāte pretestība MOS/PNP/NPN + Testa klipu

€12.90
Pieejams
t40055

Modeļa Numurs: Jauns
Veids: Sprieguma Regulators
Izkliedes Jauda: w
Stāvoklis: JAUNS
Darbības temperatūra: Standarta
Pieteikums: ic

 • Apraksts: Funkcijas:

  Testeri izmanto 3,7 V uzlādējams litija bateriju (baterijas modelis: 14500) powered portatīvo dizains, bet jūs varat izmantot T-MINIUSB kontaktligzdas, lai uzlādētu akumulatoru, un varas sistēma ilgu laiku iekšdarbiem vairāk ekonomisks un ērts, novēršot nepieciešamību vienmēr aizstāj akumulatora ekonomikas ievades!

  viens no galvenajiem mērīšanas operāciju, automātiska izslēgšanās aizturi. Izslēgšanas pašreizējā ir tikai 20nA, atbalstu akumulatora darbību.

  Automātiskās noteikšanas PNP un NPN bipolāriem tranzistors, N, P-kanālu MOSFET, JFET FET, diodes, divas diodes, tiristorus, rezistori, kondensatori, induktori. Automātiskās noteikšanas pin definīcijas.

  mērīšanas pašreizējo amplifikācijas faktors (B) no bipolāriem tranzistors, un savukārt-on spriegums emitera krustojuma (Uf). Darlington tranzistors amplifikācijas faktors var atpazīt pēc augsta sliekšņa spriegums un lielas strāvas.

  var atklāt, un heterobipolārie tranzistori un MOSFET iekšējās aizsardzības diodes un parādīts uz ekrāna.

  mērīšanas sliekšņa spriegums un vārtiem kapacitāte no MOSFET.

  Atbalsta divas pretestības mērījumi, potenciālu var novērtēt. Ja potenciometrs ir pielāgotas, lai tās beigām, testeri nevar atšķirt vidū un beidzas pin.

  pretestības mērījumu izšķirtspēja ir 0,1 omi, maksimālā vērtība 50M omi mērījumi.

  kapacitātes mērīšanas diapazons no 25pf, lai 100mF (100000 UF). Izšķirtspēja līdz 1 pF, indukcijas mērījumu diapazons 0.01 MH-20H, pretējā gadījumā tas tiks parādīts kā pretestība, inductor DC pretestība ir lielāka, nekā tad, ja Eiropā 2100 tiks parādīts arī kā pretestība.

  tā var atklāt 2UF iepriekš kondensators ekvivalents sērija pretestība (EAR), izšķirtspēja 0.01 omi. Šī funkcija ir ļoti svarīga, lai atklātu kondensatora darbību.

  tas var attēlot simbolus, divas diodes pareizajā virzienā, arī norāda uz priekšu sprieguma kritums.

  LED noteikšanas diode uz priekšu sprieguma kritums lielāks nekā parasti. Dual Led atklāti kā dubulto diožu. Vienlaicīga noteikšana gaismas diodes sāks mirgot.

  laiks katra testa, kas ir par divām sekundēm, tikai liela kapacitāte un induktivitāte mērījumi prasīs ilgu laiku.

  Korekcijas:

  Īsās trīs testa pusē, uz testa ekrānā korekcijas solis. Kad tiek parādīta uzvedne, lai atvienotu īss beigās kalibrēšanas laikā pie trīs pārbaudes turpinās, kad piedāvāts 1-3, kāju piekļuves 100nF kondensatoru laika gaitā, piekļuve sadalījums pēc korekcijas 1uF kondensatoru programma automātiski ievadītu nākamo soli. Korekcijas līdz beigām jārestartē, lai pabeigtu labošanu.

  Galvenie parametri un lietošana:

  1 lietojat ATmega8, ATmega168 vai ATmega328 mikrokontrolleru.

  2 2x16 raksturs LCD displejs rezultātus.

  3 vienas pogas darbību, automātiska izslēgšanās.

  4 atslēgšanas strāvu tikai 20nA, atbalstu akumulatora darbību.

  5 zemas izmaksas versija, bez kristāla, auto power off. 1.05 k programmatūras versiju ATmega168 vai ATmega328 miega režīmā, kad neviens mērījums, lai samazinātu enerģijas patēriņu.

  6 Automātiskās noteikšanas PNP un NPN bipolāriem tranzistors, N, P-kanālu MOSFET, JFET, diodes, dual diode, SCR tiristoru.

  7 automātiski atrod pin izkārtojums.

  8 slieksnis sprieguma un strāvas pastiprināšanas koeficients avotu krustojuma ar bipolāriem tranzistors mērījumi.

  9 Darlington tranzistors, izmantojot augsts slieksnis spriegumu un lielu strāvas pastiprināšanas koeficients identificēt.

  10 pāriem, un heterobipolārie tranzistori, MOSFET aizsardzības diodes testēšanā.

  Slieksnis sprieguma vērtība 11. un vārtiem kapacitāte ir MOSFET mēra.

  12. Atbalsta divas pretestības mērījumi un simboli parāda augstāko četriem numuriem un vienībām. Abi gali pretestība simbols tiek rādīts savienots ar testeri zondes skaits (1-3). Tāpēc potenciāls var arī mērīt. Ja potenciometrs ir pielāgotas, lai tās beigām, testeri nevar atšķirt vidū un beidzas pin.

  13 pretestības mērījumu izšķirtspēja ir 0,1 omi, augstāko izmērītā vērtība 50M omi.

  14 var konstatēt un izmērīt kondensatoru. Ne vairāk kā četri numuri un vienībām. Vērtības var būt no 25pf (8MHz pulkstenis, 50pF @ 1MHz pulksteni), lai 100mF. Izšķirtspēja līdz 1 pF (@ 8MHz pulkstenis).

  15 tā var būt arī lielāka nekā vērtība, par 2UF kondensators ekvivalents sērija pretestība (EAR), ko mēra kapacitātes vērtība. Izšķirtspēja 0,01 ω un divu ciparu displejs. Šai funkcijai ir nepieciešams vismaz 16K Flash ATMEGA (ATmega168 vai ATmega328).

  16 var displeja simboli divas diodes pareizajā virzienā. Turklāt uz priekšu sprieguma kritums redzams.

  Tagi: ear mērītājs, ear metru mega328, npn pnp, Lēti ear mērītājs, Augstas Kvalitātes ear metru mega328, Ķīna npn pnp Piegādātāju.

 • Recenzijas (2)

  • Natalya Prokof

   running surprise device quickly come goods to my all ok.

  • Mariachi116

   very Rapido TEAM Shipping segun descripcion

  Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti