48V 30A 16s šūnu Litija dzelzs fosfāta akumulatoru BMS aizsardzības pārvalde ar līdzsvarošanas Maksas izpildes apstiprināšanu 48V 30A 16s šūnu Litija dzelzs fosfāta akumulatoru BMS aizsardzības pārvalde ar līdzsvarošanas Maksas izpildes apstiprināšanu 48V 30A 16s šūnu Litija dzelzs fosfāta akumulatoru BMS aizsardzības pārvalde ar līdzsvarošanas Maksas izpildes apstiprināšanu

48V 30A 16s šūnu Litija dzelzs fosfāta akumulatoru BMS aizsardzības pārvalde ar līdzsvarošanas Maksas izpildes apstiprināšanu

€14.73
Pieejams
t29358

Veids: Sprieguma Regulators
Stāvoklis: JAUNS
Barošanas Spriegums: v
Modeļa Numurs: JAUNS
Izkliedes Jauda: w
Pieteikums: Citi
Izmantošana: Klēpjdators

 • Apraksts: Funkcijas:

  izmantot mašīnu 500W III.

  Lietošanas un montāžas Piezīme

  1. Metināšanas akumulatoru svina jābūt uzmanīgiem, lai ņemtu nepareizi, vai otrādi. Ja tiek konstatēts, nepareizi, gabals plates var tikt bojāts, jums ir nepieciešams, lai iet cauri vēlreiz pārbaudīti, pirms jūs varat izmantot

  2. Montējot aizsardzības plāksne nav tieši nonāk saskarē ar virsmu baterijas, lai izvairītos no baterijas. Asambleja ir droša.

  3. Ņemiet vērā, ka svina galvas, dzelzs, utt. Nepieskarieties komponentiem, izmantojot kuģa, citādi tā var tikt sabojāta plate.

  4. Lietošanas procesā ir jāpievērš uzmanība, anti statisks, mitrumu un ūdensizturīgs.

  5. Lūdzu, sekojiet protams, dizaina parametrus un darbības nosacījumiem, nedrīkst pārsniegt vērtību, kas specifikāciju grāmatu, pretējā gadījumā tas var sabojāt aizsardzības plāksne.

  6. Kombinācijā ar akumulatoru un aizsardzības plāksne arī pēc sākotnējā jauda, Ja nav sprieguma vai maksas nav pie varas, lūdzu pārbaudiet vadu, ir pareizs. Ja ir izņēmumi, lūdzu, sazinieties ar mums.

  Tehniskie Parametri:

  Līdzsvarota Strāva: 80mA

  Atlikums kontroles punkts: 3.5 ± 0.03 V

  Pārmaksa Kavēšanās: 75mS

  Pār-izlādes Slieksnis: 2.0 V ± 0.08 V

  Pār-izlādes kavēšanās: 5 ms

  Pār-izlādes relīze: atvienojiet slodze, un katras šūnas spriegums ir lielāks nekā virs izplūdes robežvērtību;

  Pārstrāvas slieksnis: 50 ± 5 A (pamatojoties uz klienta izvēles)

  Pārstrāvas relīze: Pie slodzes atbrīvošanu

  Darba Strāva: 30 ± 5.A

  Statiskās strāvas patēriņš: Iepakojuma Saturs

  100% Brand New

  1 x 6 šūnu 48V string aizsardzības pārvalde litija dzelzs fosfāts

  (Neietver Šuntu)

  Tagi: Aizsardzības pārvalde, akumulatoru aizsardzības pārvalde, Uzlādes Valde, Lēti aizsardzības pārvalde, Augstas Kvalitātes akumulatora aizsardzības pārvalde, Ķīna uzlādes valdes Piegādātāju.

 • Recenzijas (1)

  • Nickje 007

   petersburg delivered in 21 day! description all-match. the exterior looks very high quality. after installation дополню feedback.

  Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti