Daudzfunkcionāls PCB Valdnieks Mērīšanas Rīks Daudzfunkcionāls PCB Valdnieks Mērīšanas Rīks Daudzfunkcionāls PCB Valdnieks Mērīšanas Rīks Daudzfunkcionāls PCB Valdnieks Mērīšanas Rīks Daudzfunkcionāls PCB Valdnieks Mērīšanas Rīks Daudzfunkcionāls PCB Valdnieks Mērīšanas Rīks

Daudzfunkcionāls PCB Valdnieks Mērīšanas Rīks

€0.64
Pieejams
t1076

Zīmola Nosaukums: BiNFUL
Saderīgs Marku/Modeli: Nav

 • Apraksts:

  PCB attiecas uz iespiedshēmas, kas ir atbalsta struktūru elektronisko sastāvdaļu. Elektronikas entuziasti dizaina procesā ir nepieciešams, mērīšanas līdzeklis var kolekcija no visas nepieciešamās funkcijas. Daudzfunkcionāls PCB valdnieks, papildus pamata funkcijām, ko mēra milimetru un collu izmēru. Tā arī apvieno attiecīgo informāciju par PCB projektēšanu, piemēram, summu leņķi, instrumentu, ierīču, IC pin atstarpes kontroles tabula, rezistori un kondensatori, SMD paketi, ko parasti izmanto atsauces cauruma diametrs, platums izmēri. Mēs esam visu šo informāciju, kas ir uzdrukāts uz FR-4 pamatojoties PCB.

  Pozitīvu specifikācijas:

  (1) mērīšanas garums 20 cm

  (2) mērīšanas garums bija 7,8 collas

  (3) parasti izmanto IC paketi: 1.SSOP16, 2.QFN32, 3.SOP16, 5.QFP32 4.TSSOP28

  (4) kopējā cauruma diametrs atsauces lielumu (MIL)

  (5) lai karājas slots

  Tagi: mērīšanas instrumenti, rīks instruments, instrumenti valdnieks, Lēti mērīšanas instrumenti, Augstas Kvalitātes instruments, rīks, Ķīna rīki valdnieks Piegādātāju.

 • Recenzijas (0)

  Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti